Унікальні лоти, надані відомими українцями та талановитими майстрами, підуть з молотка на студентському благодійному «ІХ Аукціоні надій: «Рухаюсь-живу!» 24 грудня 2014 року, що відбудеться в Харківському інституті банківської справи Університету банківської справи Національного банку України.

Серед них ікона Святого Іоана Хрестителя з іконографічної збірки Блаженнійшого Патріарха Святослава – Глави і Отця УГКЦ, лялька-маґ’одза «Коник» від Інни Івасюк, вироби технікою мокрого валяння від Ольги Пінчак, лялька-мотанка, зроблена з матеріалів, переданих із гарячих точок АТО від Лариси Теліженко, м’яч із підписами гравців та спортивна форма від ФК «Карпати» тощо. Загалом студентам вдалось зібрати приблизно 50 лотів і стільки ж цінних предметів для продажу на лотереї. Також для гостей аукціону відбудеться показ модних речей із національною символікою, які теж можна буде придбати.

Мета благодійного аукціону – залучення коштів для придбання динамічних параподіумів для реабілітації хворих в Українському науково-дослідному інституті протезування та відновлення працездатності, серед яких і поранені військові. Директор інституту Антоніна Салєєва розповідає, що саме параподіуми дають змогу рухатись самостійно і є шансом із шансів для тих, хто зіткнувся з паралічем.

За словами голови студентської координаційної ради Катерини Кебедової, за результатами аукціону студенти планують закупити лінійку з кількох параподіумів на різний ріст. Ціна одного – 70-80 тисяч гривень. Лінійка складається з чотирьох.

«Аукціон надій» – щорічний студентський захід УБС НБУ. За 8 років зібрано майже 2 мільйони гривень та здійснено вісім вагомих добрих справ.

Відділ маркетингу та зв’язків із засобами масової інформації 
Університету банківської справи

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу