Вони ще зовсім малі, але водночас вже такі дорослі сучасні українські діти. Через невтішні події в Україні змушені змалку дізнатися, що таке війна.

У цей особливий період – період новорічно-різдвяних свят – діти звикли вірити в чудеса. Мрії збуваються! І цьогоріч бажання в усіх дітей особливі – аби українські воїни повернулися додому живими, тож школярі Закарпаття створюють власноруч тисячі посланців-оберегів! На них єдине  побажання: «Повертайтесь живими!».

Захід «Підтримай Героя – подаруй йому оберіг» до Дня Святого Миколая ініціювали лідери учнівського самоврядування Закарпаття в рамках проектів Міністерства освіти і науки «Всеукраїнська хвиля доброти» та «Напиши листа пораненому».

Для творчої реалізації проекту на допомогу прийшли педагоги та гуртківці Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Обереги виготовлялись у вигляді янголів і сердець, до них прикріплялись листи та малюнки, переповнені теплом і вірою маленьких дитячих сердець. Діти щиро вірять, що їхні «янголи-охоронці» вбережуть не одне життя. Обереги було освячено і передано волонтерам Руху підтримки закарпатських військових, які пообіцяли, що до Дня Святого Миколая передадуть обереги на схід.

До акції долучилися тисячі маленьких закарпатців та їхні педагоги.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу