В Американських радах із міжнародної освіти відбулася конференція щодо інноваційних підходів до викладання англійської мови в школі та освітньої реформи в Україні за участі заступника міністра освіти і науки Павла Полянського, аташе з питань культури посольства США в Україні Шерил Бістранскі, а також учителів англійської мови, які в рамках програм обмінів у США вивчали нові методи викладання.

Шерил Бістранскі побажала учасникам конференції продуктивного обговорення ідей і проектів щодо викладання англійської мови в школах, щоб найцікавіше привнести у свої класи для учнів.

Павло Полянський у свою чергу звернувся до педагогів, аби вони долучили інноваційний досвід, здобутий у США, до здійснення освітніх реформ в Україні: «Міністерство освіти відкрите до суспільства, щоб почути, яким є його ставлення до реформування освіти», – зазначив заступник міністра. За його словами, в умовах глобалізації та стратегічного курсу України на інтеграцію в загальноєвропейські структури особливої ваги набуває знання мов, насамперед англійської. Однак підходи до її викладання в школі, а також викладання інших іноземних мов необхідно змінювати. Які саме педагогічні технології та методичні ресурси найбільш придатні для досягнення цієї мети, найкраще знають саме ті вчителі, які мають на своєму озброєнні широкий арсенал педагогічних технологій, що дають найкращий результат.

Під час конференції вчителі англійської мови уже висловили кілька пропозицій:  застосування аудіювання при проведенні ЗНО з іноземних мов, формування груп у школах для вивчення іноземної мови не за віком, а за рівнем знань їх навченості, тощо.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *