16 – 17 грудня 2014 року на базі Підкамінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів із поглибленою професійною підготовкою Бродівського району Львівської області спільно з Міністерством освіти і науки України, Інститутом спеціальної педагогіки НАПН України проведено Всеукраїнський науково-методичний семінар за напрямом «Новації в освіті дітей із порушеннями слуху: особливості впровадження в навчально–виховний процес».
Всеукраїнський семінар присвячений підбиттю підсумків науково-педагогічного експерименту всеукраїнського рівня на базі Підкамінської спеціальної школи-інтернату (наказ МОН України від 18.01.2010 р. №10).

Метою зазначеного експерименту є розробка та апробація моделей здобуття загальної середньої освіти дітьми з порушеннями слуху в поєднанні із набуттям професії; напрацювання та використання нових форм і методів навчання таких учнів з урахуванням особливостей їхнього розвитку; застосування різних варіантів організації уроків і навчання загалом; запровадженні алгоритмізації навчання на понятійному рівні відповідно до вікових категорій учнів та ступенів навчання.

Особлива увага приділена професійному навчанню дітей з порушеннями слуху як одному з засобів їхньої соціалізації. З урахуванням місцевого ринку праці, випускники Підкамінської спеціальної школи-інтернату здобувають професії кравець, різьбяр по дереву і бересту, вишивальниця, набуття яких забезпечує працевлаштування випускників закладу, гідне самостійне проживання.

Учасники семінару високо оцінили досягнуті результати колективу Підкамінської спецшколи-інтернату на чолі з директором Богданом Українцем та співпрацю закладу з Підкамінською селищною Радою,  громадськістю щодо соціальної інтеграції осіб з порушеннями слуху.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *