15 – 16 грудня 2014 року в Тернопільському центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проводилася обласна виставка-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет».

Учасники цього заходу – учні загальноосвітніх навчальних закладів та інтернатних установ області, а також Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму представили на конкурс понад 200 унікальних експонатів, які водночас поєднували практичну природоохоронну роботу в рамках акції «Ялинка» і вироби новорічно-різдвяної тематики.

Директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любомир Крупа, відвідавши виставку, висловив вдячність її організаторам, а також педагогам і учням, чиїми стараннями вдалося підготувати змістовні конкурсні вироби. Він зокрема зазначив: «Подібні заходи є прекрасною нагодою формування екологічної свідомості особистості, виховання в шкільної молоді дбайливого ставлення до живої природи, й головне, ще з раннього віку привчають дітей любити природу, свій край і Україну».

Найвищу оцінку від журі конкурсу отримали роботи вихованців гуртка «Дизайн-флорист» Копичинецького філіалу Гусятинського ЦДЮТ у номінації «Новорічна композиція»; гуртка «Дерев’яна стружка»  Центру творчості дітей та юнацтва міста Тернополя в номінації «Український сувенір»; гуртка «Народна творчість» Козівського дитячого парку «Лісова пісня» Нечипорука Володимира та Оснік Олени в номінації  «Дідух, різдвяна атрибутика».

Кращі експонати виставки-конкурсу будуть представлені на Всеукраїнській виставці в місті Києві.

За інформацією департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу