Нещодавно в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка та 125-річчя від дня народження Остапа Вишні в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася творча зустріч студентів із популярним і улюбленим народом митцем – Героєм України, народним артистом України, лауреатом Шевченківської премії Анатолієм Паламаренком. Студенти та викладачі мали унікальну можливість долучитися до мистецтва живого художнього слова.

На початку зустрічі Анатолій Несторович ознайомив присутніх із своєю діяльністю. А далі продекламував напам’ять уривки з творів Тараса Шевченка й Остапа Вишні. Слухаючи натхненне виконання поетичних і прозових творів класиків української літератури, глядацька зала час від часу вибухала бурхливими оплесками та вигуками «Браво!». Артист надзвичайно тонко доносив до аудиторії стиль і думку кожного твору, намагався, щоб молодь усвідомила глибину авторської думки, багатство живого українського слова.

Анатолій Несторович щедро ділився своїм досвідом із молодим поколінням, адже переконаний, що живе спілкування – запорука успішного оволодіння таємницями слова, а це надзвичайно важливо для майбутніх учителів.

Зустріч із народним артистом була справжньою естетичною насолодою від високого мистецтва художнього слова. Глядацька зала стоячи аплодувала майстру-ювіляру (цього року Анатолій Паламаренко святкував 75-річчя).

Наприкінці заходу всі охочі змогли взяти в Анатолія Несторовича автограф, сфотографуватися на пам’ять і подякувати за прекрасну зустріч, що додала всім позитивних емоцій.

Відділ зв’язків з громадськістю,
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу