Луганський студент Роман Шевченко переміг у Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів - 01Студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка неодноразово перемагали на Міжнародному конкурсі баяністів-акордеоністів у Словенії.

Це – другий візит представників Інституту культури і мистецтв ЛНУ імені Тараса Шевченка на щорічне музичне змагання. Баяністи змагалися у старшій віковій категорії в номінації класичної музики. Рік тому студент ЛНУ Іван Симоненко (тепер він соліст Ялтинського відділення Кримської філармонії) посів ІІ місце. Цього разу виборов  І місце студент 4 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» спеціалізації «Народні інструменти» Роман Шевченко.

Це дійсно гідна перемога, оскільки серед суперників Романа були студенти музичних академій, університетів і консерваторій різних європейських країн, таких як Австрія, Німеччина, Сербія, Словенія, Польща і Хорватія.

Окрім того, Роман Шевченко став переможцем в університетському студентському рейтингу за творчі досягнення в 2011 році, а в 2012 році отримав стипендію Обласного управління культури.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *