У 2014 році столична влада створила в Києві понад 3,5 тис. місць для навчання і виховання дітей дошкільного віку. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час відкриття дитячого садка-ясел № 445 у Дарницькому районі, – повідомляє КМДА.

«Дуже приємно відкривати такі заклади. Я бачив різні дитсадки. Вам сьогодні можуть по-доброму заздрити: сучасний, красивий, облаштований з душею. Я радий, що вводимо такі дитсадки в експлуатацію. Це взірець того, яким повинен бути сучасний дитсадок. Ми будемо працювати над тим, щоб таких дитячих садків було достатньо в усіх районах Києва», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що столична влада постала перед катастрофічною нестачею місць у дитячих садках столиці. Особливо, зважаючи на те, що Київ лише за останній рік прийняв у дитсадочки майже 15 тисяч дітей Києва й Київщини та майже 2,5 тисячі дітей переселенців зі сходу та Криму.

Нині в електронній черзі перебувають 12 тисяч дітей, які потребують влаштування до дитячого садка.

«Ми шукаємо різні шляхи вирішення цього питання, а саме: відновлюємо непрацюючі дитячі садки, звільняємо їх приміщення від оренди, реорганізуємо за потреби школи-дитячі садки у дошкільні навчальні заклади та будуємо нові установи. За останні півроку ми провели аудит мережі дитсадків у Києві і з’ясували, що понад 100 дитячих садочків використовуються не за призначенням! Ми почали повертати їх місту. Вже 7 таких будівель повернуто громаді», – наголосив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що наступного року буде відкритий ще один дитсадок у Дарницькому районі, він уже готовий на 70 %.

«Створення нових місць у дитячих садках є одним із пріоритетів моєї діяльності як київського міського голови», – зазначив Віталій Кличко.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Коментарі закриті.