Урочисте відкриття всеукраїнського семінару-практикуму керівників наукових відділень мовознавства МАН України «Науково-методичний супровід інноваційних процесів у науковому відділенні мовознавства Малої академії наук України» відбулося в Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова. Методичних працівників системи МАН, які прибули з різних областей країни, зустріли теплими словами, науковими дискусіями і виставками-презентаціями нових книжок.

У межах заходу його учасники обговорювали інноваційний потенціал наукової секції української мови та профільних лінгвістичних шкіл МАН; особливості співпраці ЗНЗ, МАН і ВНЗ щодо роботи з молодими науковцями, діяльність НЦ «МАНУ» в контексті сучасних освітніх викликів, роль медійних засобів у підготовці майбутніх мовознавців та ін.

В Інституті мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України йшлося про духовну місію слова та тенденції розвитку вітчизняного мовознавства. Фахівцям із різних областей України було приємно дізнатися, що більшість видань – унікальні словники, монографії, посібники – оцифровані й викладені на сайті www.inmo.org.ua в розділі «Бібліотека».

Також педагоги ознайомилися з досвідом роботи з обдарованими учнями в гімназії № 191 ім. П. Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов і гімназії–НВК № 167 з поглибленим вивченням німецької мови м. Києва.

На завершення освітяни Малої академії наук мали змогу відвідати V Київську міжнародну книжкову виставку «Книжкові контракти», організовану в Українському домі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *