Де безплатно поїсти, розжитися новими книжками чи навіть зробити стильну зачіску – знає чи не кожен студент. Коли стипендії не вистачає, спудеям доводиться вдаватися до хитрощів.

Наприклад, зробити стильну зачіску у салоні можливо абсолютно безкоштовно, якщо завітати до академії перукарської майстерності й скористатись послугами майстрів-початківців. Адже вони самі шукають клієнтів для практичного втілення своїх знань і грошей за нові фризури не беруть.

Смачно поїсти не гірше, ніж в елітних столичних ресторанах, можна у храмі прихильників Крішни. Щоправда, всі страви вегетаріанські, але задарма вгамувати голод – щастя для студента.

А ось знайомитись із книжковими новинками сучасні студенти ходять не до бібліотек, а до книгарень. Книжки зовсім не обов’язково купувати, їх можна просто прочитати в магазині. До того ж, вибір справжніх новинок тут набагато кращий порівняно з бібліотеками.

Однак, як зізнаються досвідчені студенти, на канікулах краще вдається економити. Під час навчання на пошук дармових місць інколи просто не вистачає часу.

                                                                                                                                                                               За матеріалами podrobnosti.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *