16 грудня в Запорізькому національному університеті відбувся VII традиційний новорічний благодійний концерт «Діти – наше майбутнє», підготовлений студентами, викладачами та працівниками вишу до Дня святого Миколая. У заході взяли участь майже 80 вихованців дитячих будинків і реабілітаційних центрів Запоріжжя.

Організатором святкового концерту виступив юридичний факультет Запорізького національного університету за підтримки Центру культури та інших факультетів нашого вишу під патронатом ректора ЗНУ, народного депутата України Миколи Фролова.

Привітали гостей та учасників концерту  проректор ЗНУ з питань науково-педагогічної роботи Володимир Волков, проректор ЗНУ з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць. Вони подякували студентам за організацію та участь у благодійному заході, вручили їм грамоти та побажали здійснення мрій, світлого майбутнього і, звісно ж, продовжувати свої добрі справи.

Ведучими святкового концерту були студент юридичного факультету Іван Гнатуша, студентка факультету фізичного виховання Катерина Черниш, а також Дід Мороз і Снігуронька – студент математичного факультету Микола Копиловський і студентка факультету іноземної філології Ліда Ващенко.

Глядачі підтримували бурхливими оплесками кожен виступ дітей-вихованців комунального закладу «Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради, Запорізького навчально-реабілітаційного центру «Джерело» та Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Світанок» Запорізької обласної ради. Особливо присутнім у залі сподобався вокальний подарунок від Світлани Рибак (КЗ «ЗОЦСПРД»), український танок учнів ЗСЗОШІ «Світанок», а також танок у стилі хіп-хоп від вихованців ДРЦ «Джерело».
Виступали на концерті і музичні керівники Запорізького центру соціально-психологічної реабіліації дітей Наталія Олексієнко та Олена Осіпова, а також випускник ЗНУ, соліст гурту «Все поруч» Микола Білик та переможець всеукраїнських та обласних хіп-хоп фестивалів, реп-виконавець Гера Герц. Завітав на концерт театр танцю «Новий стиль» під керівництвом Станіслава Прегущенко. Продемонстрували свої таланти і організатори новорічного концерту – студенти юридичного факультету Олексій Красов та Анастасія Латипова.

Проводили під час свята й благодійний збір коштів серед глядачів, у результаті якого було зібрано 1750 гривень, які будуть використані на потреби дітей-сиріт. А маленькі учасники концерту за свої виступи отримали новорічні подарунки.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу