В юридичному ліцеї імені Ярослава Кондратьєва Національної академії внутрішніх справ відбулась благодійна акція з нагоди Дня святого Миколая та Дня міліції України за участі генерал-лейтенанта міліції Василя Паскала, ректора НАВС генерал-майора міліції Володимира Чернєя та голови організації ветеранів Центрального апарату МВС України генерал-лейтенанта міліції у відставці Івана Красюка. Про це повідомляє офіційний сайт МВС.

Як і завжди, цього дня в актовій залі не було вільного місця. Ліцеїсти з нетерпінням чекали на гостей, тому й підготувалися відповідно. Зі святково прикрашеної сцени лунали пісні й привітання.

У ролі святого Миколая виступив легенда карного розшуку Василь Паскал. Він з батьківською теплотою привітав ліцеїстів зі святом та подарував оргтехніку й квитки на концерт для кращих його вихованців.

Виступаючи перед юнаками й дівчатами, Василь Федорович зазначив: «Наше основне завдання – це дати вам гідну освіту, адже ви є нашою надією, на яку ми покладаємо свої найкращі сподівання. У майбутньому перед вами стоїть непросте завдання – відновити довіру до міліції, оскільки ми прагнемо бути незалежною європейською державою».

До привітань долучився директор ліцею Василь Кобко, який теж поздоровив своїх вихованців зі святом, побажав щастя, успіхів у здійсненні задумів і міцного здоров’я та повідомив, що на кожного під ялинкою чекає подарунок.

Наостанок на добру згадку про подію відбулося пам’ятне фотографування.

Нагадаємо, що нині в юридичному ліцеї навчається 156 дітей, батьки яких – працівники органів внутрішніх справ – загинули, померли чи стали інвалідами при виконанні службових обов’язків, учасники бойових дій, які нині захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та беруть участь в антитерористичній операції на сході нашої країни.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *