Учасниками семінару-практикуму «Інноваційні підходи в організації навчально-дослідницької діяльності учнів-членів МАН» стали керівники гуртків астрономії та астрофізики Рівненської Малої академії наук учнівської молоді і юні астрономи області.

Молоді дослідники небесних світил спільно з керівниками гуртків астрономії та астрофізики Рівненської МАН провели у столиці насичений день. Гості відвідали Головну астрономічну обсерваторію НАН України, побували на практичних заняттях з обробки електронних архівів астрономічних спостережень лабораторії на базі фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка й отримали консультації з виконання науково-дослідницьких робіт учнів МАН у секції «Астрономія та астрофізика».

У Рівненській Малій академії наук раді налагодженню тісної співпраці з Головною астрономічною обсерваторією НАНУ та КНУ імені Тараса Шевченка. Керівництво закладу вбачає в такому співробітництві гарні перспективи на майбутнє, передусім для юних науковців-астрономів області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу