17 грудня Вінницю відвідала польська делегація в складі голови ради Центру підвищення кваліфікації у м. Кельце Лешека Буцкі, члена правління Центру Гежегожа Солажа та радника голови правління Центру Анджея Сломскі. Метою візиту була пропозиція польської сторони щодо пошуку європейських фондів для боротьби із безробіттям, розвитком освіти на початковому і середньому рівнях, а також розвитку малого і середнього бізнесу.

Метою поїздки, зокрема, було підписання декларації про співпрацю між Центром перепідготовки і підвищення кваліфікації м. Кельце та департаментом освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації. В результаті зустрічі сторони підписали документ та домовилися спільно реалізовувати ідеї європейської інтеграції. Власне сфера співпраці пов’язана з програмами покращення і підвищення кваліфікації вчителів і працівників сфери освіти, програмами модернізації початкових і середніх шкіл сучасним обладнанням та навчальним матеріалом для покращення якості освіти, створенням умов обміну вчителів, студентів та учнів професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області із країнами ЄС.

Департамент освіти і науки в особі заступника директора департаменту – начальника управління професійної освіти, інноватики та науки Валерія Бачинського забезпечив партнерам знайомство з навчальним процесом Вінницького вищого професійного училища сфери послуг та Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища.

Наступним кроком співпраці буде розробка детального плану дій щодо обміну досвідом і подальшої співпраці.

За інформацією департаменту освіти і науки Вінницької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу