Відкриття мініатюрної церкви, що органічно вписалась в довкілля, відбулось на території комунального закладу «Оршівський дитячий будинок». Керівництво УДАІ УМВС України в Чернівецькій області впродовж багатьох років системно й відповідально виконує шефські обов’язки, що вже стало невід’ємною складовою  іміджу відомства.

Нинішнього року буковинські автоінспектори не лише подбали, аби вчасно встановити на майданчику перед входом до Будинку ялинку, привезену з сторожинецьких лісів, а й завершити з допомогою спонсорів опоряджувальні зовнішні та внутрішні роботи в місцевій капличці саме до Дня святого Миколая.

Освячення споруди священнослужителями проходило перед іконою Чудотворця, що символізувало повагу до традицій благодійництва, єдність слова і діла у добрих починаннях.

Директор закладу Ольга Танасійчук висловила вдячність шефам, усій міліції Буковини за турботу про дітей, позбавлених батьківського тепла. Віднині до каплички може зайти будь-хто, поставити свічку, усамітнитись, помолитись за тих, у кого не черстве серце, хто не забуває про ближнього. «Нехай ця капличка буде тим чинником, що об’єднує нас», — побажала пані Ольга, звертаючись до присутніх.

Зворушливо прозвучали і слова священнослужителя протоієрея Павла, настоятеля одного з храмів у Чернівцях. З’ясувалось, що він є вихованцем Будинку, звідси починалась його дорога в життя понад тридцять літ тому….

— Кожна людина, хоч би якої професії вона була, повинна допомагати тим, кому допомога необхідна,— сказав отець Павло. — І ми раді, коли державні органи, наша міліція, в такі скрутні для нашої країни часи знаходить можливість допомогти дітям.

Із бентежними відчуттями до каплички зайшли діти і їхні наставники. Контрасти сірого зимового дня, свічкового полум’я і іконної позолоти створювали казкову атмосферу очікування добрих чудес…  Так було і так буде напередодні Дня святого Миколая, поруч з людьми, які вірять у нього душею і підтверджують цю віру вчинками.

Керівництво дружньої оршівецької родини запросило гостей на ритуальний обід із молитвою і традиційним народним  «Нехай Бог прийме»…

Прес-служба УДАІ УМВС України в Чернівецькій області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *