Уже понад 9 місяців прикордонникам Державної прикордонної служби разом з військовослужбовцями Збройних сил України доводиться боронити східні рубежі нашої держави. І охоронці кордону високо цінують допомогу, яку отримують від небайдужих громадян з усіх найвіддаленіших куточків країни. Особливо приємно було отримувати разом із допомогою, яку надсилали на  передові позиції дорослі, подаруночки від дітей. Найчастіше такі дорогоцінні подарунки – малюнки, сувеніри, зроблені дитячими руками, – військовослужбовці носять біля серця, під бронежилетами як  обереги. Це неабияка моральна підтримка бійцям у їхній нелегкій військовій службі.

Сьогодні прикордонники, які служать на сході України, вирішили подарувати і дітям частинку своєї уваги та привітали їх  із Днем святого Миколая.

Так, прикордонники відділу «Велика Новосілка» побували в школах населених пунктів Нескучне та Благодатне, що на Донеччині, та принесли дітям солодкі подарунки. Після їхніх розповідей про свою службу та оборону України справжньою хвилиною щастя для дітей стало спілкування з прикордонною собакою. Прикордонники-кінологи виступили зі своїми підлеглими, показавши різні команди, які подають чотирилапим під час служби.

Діти щасливо усміхались та гучно плескали у долоні. Наостанок малюки залюбки розповіли прикордонникам вірші, подарували малюнки й показали святковий концерт.

Прес-служба Державної прикордонної служби

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу