19 грудня 2014 року Міністерство освіти і науки України підписало Меморандум про співпрацю з Центром інформації та документації НАТО в Україні. Меморандум підписали міністр освіти і науки Сергій Квіт і директор Центру Наталі Немелівська в двох примірниках українською, англійською та французькою мовами.
Меморандум передбачає співпрацю в плані реалізації проектів, що мають стосунок до освітньої та наукової сфер, в аспекті інформування української громадськості, зокрема студентства, про євроатлантичний курс України:

«Сторони визнають необхідність вдосконалення та поглиблення співпраці Міністерства освіти і науки України з Центром інформації та документації НАТО в Україні щодо інформування школярів, студентів, науковців та широкого загалу про діяльність Альянсу, співпрацю Україна-НАТО, наукові програми та інші заходи, що проводитимуться під егідою НАТО», – йдеться в Меморандумі.

На думку міністра освіти і науки Сергія Квіта, курс України до НАТО є життєво важливим, і органи державної влади мають максимально сприяти йому:

«Вважаємо підписання цього Меморандуму важливим кроком, що сприятиме євроатлантичній інтеграції України. Міністерство все зробить, аби наміри, задекларовані Меморандумом, матеріалізувалися в конкретні дії, а не лишалися лише на папері», – наголосив міністр.

«Дуже приємно, що українська влада почала демонструвати зацікавленість у курсі до НАТО, вдвічі приємно, що практичні кроки в цьому напрямі зробило саме Міністерство освіти і науки. Сьогоднішня подія – важлива історична віха в налагодженні співпраці між українською владою і Альянсом», – наголосила директор Центру інформації та документації НАТО Наталія Немелівська.

«Оскільки саме молодь буде брати основну відповідальність за долю України, то ефективна робота з інформування студентства про Альянс стане запорукою того, що Україна в осяжному майбутньому все таки стане членом НАТО. Міністерство вже підтримує і готове долучатися до реалізації нових проектів, спрямованих на інформування українців про Північно-Атлантичний Альянс», – наголосив радник міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.

«Меморандум із Центром інформації та документації НАТО є свідченням активної і, головне, ефективної міжнародної діяльності МОН. Ми послідовно підтримуємо європейський вектор розвитку України, і сьогоднішня подія – зайве тому свідчення», – висловила переконання начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Анна Новосад.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу