Протягом грудня студенти та викладачі Золочівського коледжу НУ “Львівська політехніка” готувалися до свята святого Миколая. Заздалегідь придбали подарунки для дітей-сиріт Золочівщини, щоб вони відчули тепло і любов у це найзагадковіше українське свято. Для   воїнів АТО – наліпили вареників, пельменів, напекли хліба. Не забули ми і про Будинок для людей похилого віку, що у с. Новоселище. Для дідусів і бабусь студенти придбали солодощі, теплі речі.  Засвітились яскравим вогнями милосердя куплені нами свічки благодійного фонду «Карітас», які презентували свою продукцію 18 грудня у стінах Золочівського коледжу.

Сподіваємося, що часточка тепла і любові долине до кожного серця, і Святий Миколай не омине жодної оселі.

Милосердя — це милість серця, жалісливість, м’якість, співчуття, ніжність, любов до людей. Милосердя — це не слабкість, а сила, то­му що милосердя притаманне людям, які здатні прийти на допомо­гу. Бо здатність співчувати, співпереживати — це ознака духовної зрілості особистості. Заплакати від власної образи і болю простіше, ніж від чужої. І ці сльози співчуття до іншої людини — святі сльо­зи. Вони означають наявність у людини душі й серця.

Не ставайте жорстокими, не озлоблюйтесь за жодних обставин. Добрим і милосердним легше жити, бо люди платять їм лю­бов’ю. Злоба спалює людину, зла людина неприємна навколишнім, частіше хворіє й раніше помирає.

Будьте добрішими до всього живого. Звісно, пожаліти бездом­ного собаку або кішку легше, аніж людину. Тварина на добро не відповідає злом. З людиною може статися інакше…

Щастя — коли ти ділишся тим, що маєш сам. Щастя не мож­на придбати навіть за всі багатства світу. Чому? Тому що щастя — це душевний стан. І залежить він перш за все від душевних кате­горій.

Н. Болюбаш, викладач математики у Золочівському коледжі

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу