Останнім часом у засобах масової інформації з’являються повідомлення про скасування виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів та учням професійно-технічних навчальних закладів.
Міністерство освіти і науки України офіційно заявляє, що уряд не відмінятиме виплат стипендій студентам вищих навчальних закладів і професійно-технічних училищ.

Міністерство освіти і науки переконане, що держава повинна надавати підтримку студентам ВНЗ та учням ПТНЗ. Водночас процедура надання такої підтримки має бути ретельно продуманою та максимально прозорою. Будь-які реформи та зміни в цьому питанні мають бути попередньо винесені на громадське обговорення.

Міністерство освіти і науки відкрите до діалогу з усіма зацікавленими сторонами. Зокрема, найближчий такий діалог зі студентами відбудеться на зустрічі першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун із представниками студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій, що відбудеться 25 грудня о 14:00 в конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за адресою проспект Перемоги, 54/1.

Міністр освіти і науки України

Сергій Квіт

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу