Трудовий колектив та учні Надбузького професійного аграрного ліцею Миколаївської області допомагають морським піхотинцям у ремонті пошкодженої техніки. Оскільки всі механіки військової частини перебувають у зоні бойових дій, проблеми з ремонтом важкої військової техніки трудова Миколаївщина взяла на себе. На заклик допомогти в ремонті техніки відгукнулися всі учні та педагогічні працівники навчального закладу.

Із 17 грудня 2014 року найкращі учні навчальної групи № 97 ліцею, які навчаються за професією «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій автотранспортних засобів», із завзяттям взялися допомогти у ремонті «залізних коней». Під керівництвом досвідчених майстрів виробничого навчання учні застосовують знання, отримані під час занять, і високоякісно виконують поставлені перед ними завдання. В учнівської молоді попереду служба у лавах Збройних сил України, тому сьогодні в робітничому цеху «куються» патріотичні почуття та любов до Батьківщини – учні ліцею «не словом, а ділом» виконують свій обов’язок – сумлінно опановують професію під час ремонту військової техніки.

Керівництво військової частини щиро подякувало адміністрації навчального закладу за вагому підтримку та виховання патріотів України.

За інформацією департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *