Уже вдруге цьогоріч Житомирський державний технологічний університет приймав у себе майбутніх студентів у рамках Дня відкритих дверей. Абітурієнтам та їхнім батькам і вчителям розповіли про умови, правила та нововведення вступної кампанії-2015.

Із презентаціями про діяльність і переваги свого підрозділу виступили декани 5 факультетів ЖДТУ. Зокрема, вони озвучили інформацію про напрями підготовки й предмети ЗНО, необхідні при вступі на обрану спеціальність.

Дізнатися більше про напрацювання ВНЗ можна було під час виставки наукових праць, збірок, навчальних посібників та підручників, які протягом останніх років підготували співробітники різних кафедр.

Ректор університету Петро Мельничук нагадав, що нині ж абітурієнти мали можливість почути про все це, так би мовити, з перших уст, а також пройти безкоштовно пробне тестування з кількох предметів – біології, географії, фізики, іноземної мови та історії України. За домовленістю з ВРЦОЯО Житомирський технологічний університет має намір навесні ще раз провести таке тестування. Насамперед  це допомагає випускникам адаптуватися до реальних умов ЗНО та перевірити свій рівень знань з того чи іншого предмету. Результати тестування на сайті ЖДТУ мають опублікувати 24 грудня.

На зустрічі з абітурієнтами в ЖДТУ співробітниця міжнародного відділу Марія Байда розповіла про різноманітні програми та гранти, завдяки яким викладачі ВНЗ можуть проходити стажування за кордоном, а студенти навчатися в кращих університетах Європи і навіть отримувати подвійний диплом.

Новообраний студентський ректор Сергій Цвяк відзначив, що студентство технологічного університету має гарні можливості для реалізації не лише наукового потенціалу, а й творчого та спортивного. Уже з перших курсів можна долучатися до студентського активу, організовувати різноманітні акції, брати участь у цікавих проектах місцевого та всеукраїнського рівня.

За інформацією Житомирського державного технологічного університету

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу