Під час чергової зустрічі авторського колективу, що відбулася сьогодні за участі заступника міністра освіти і науки Павла Полянського, було обговорено робочий варіант параграфу для учнів 11-го класу та методичного посібника для вчителів про події Революції Гідності та війни на сході країни.

За словами Павла Полянського, текст додаткового параграфа для учнів буде максимально лаконічним, адже в тих місцях, де текст можна замінити на візуальні матеріали, обсяг авторського тексту буде мінімізований за рахунок фотографій, діаграм тощо. Також у параграфі розглядатимуться нові поняття та їх тлумачення, зокрема: «Євромайдан», «тітушки», «волонтер», «сотня», «АТО», «Асоціація з ЄС», «добровольчий батальйон» та інші. Водночас для вчителів готують методичний матеріал про події Євромайдану та російсько-українську війну 2014 року, що міститиме більш науково обґрунтований виклад подій та рекомендації щодо їх вивчення з учнями.

29 грудня обидва формати матеріалів – параграф та матеріали методичних рекомендацій – будуть подані на розгляд комісії з історії науково-методичної ради МОН щодо надання їм грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».

Матеріали будуть доступні для використання вже в січні – як у паперовому, так і в електронному форматах.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *