При Міністерстві молоді та спорту України буде створено міжвідомчу Координаційну раду з національно-патріотичного виховання, до якої будуть залучені представники Міністерства оборони України, Міністерства освіти та науки, народні депутати, представники громадських організацій.

“Я неодноразово говорив про те, що національно-патріотичне виховання молоді є одним із пріоритетів діяльності Мінмолодьспорту. Минулого тижня на засіданні-нараді з цього питання мали конструктивну розмову із небайдужими людьми – громадськими активістами, викладачами, спортсменами та тренерами щодо питання національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Щоб виростити та виховати здорових, сильних українців, ми повинні працювати над патріотичним вихованням молоді щодня. Я радий, що знайшов підтримку в представників громадських організацій, Міністерства оборони, Міністерства освіти щодо спільної роботи у цьому напрямі”, – зазначив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Під час засідання-наради було озвучено чимало пропозицій. Зокрема, народний депутат Олег Петренко, член Комітету Верховної Ради з питань сім`ї, молодіжної політики та спорту вважає за необхідне створити окремий підкомітет із питань національно-патріотичного виховання.

Незабаром, за ініціативи Ігоря Жданова в Мінмолодьспорту також буде створено окремий структурний підрозділ, що працюватиме над стратегією національно-патріотичного виховання та її практичним втіленням.

За матеріалами dsmsu.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу