Якщо взимку температура повітря сягне 20 градусів нижче нуля, київська міська влада за рекомендацією Державної санітарно-епідеміологічної служби запровадить вимушені канікули для школярів загальноосвітніх навчальних закладів. Якщо ж температура істотно не знижуватиметься, школярі навчатимуться в звичному режимі. Про це повідомляє сайт КМДА.

«Завдяки продовженню тривалості зимових канікул до трьох тижнів, за нашими розрахунками, місто зможе заощадити близько 8 мільйонів гривень. Ці гроші ми зможемо використати в найхолодніший період зими, що традиційно припадає на кінець січня-початок лютого», – пояснила заступник голови Київської міської державної адміністрації з гуманітарних питань Ганна Старостенко.

Ганна Старостенко запевнила, що у зв’язку з продовженням зимових канікул столичні школярі не будуть потім навчатися по суботах: «Великого перевантаження не буде. За рахунок ущільнення програми, додаткових занять або самостійного вивчення до кінця третьої чверті учні зможуть наздогнати».

Заступник голови КМДА також зазначила, що під час канікул учні київських шкіл вдома не сумуватимуть.

«Департамент освіти та науки разом з департаментами культури та туризму розробили цікаву розважальну і пізнавальну програму, що триватиме до кінця канікул, а отже і до кінця новорічних свят. Найближчим часом її буде оприлюднено на сайті київської міськдержадміністрації», – наголосила вона.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу