У  світі безліч талановитих дітей-винахідників.

Деякі з найцікавіших історій винахідливих дітей.

1. Снігохід винайшов Жозеф-Арман Бомбардьє з Канади. Історія починається з того дня, коли батько дарує хлопчикові на 15-річчя автомобіль Форд, але він був у такому поганому стані, що практично не їздив. Тоді Арман вирішив розібрати машину по запчастинах і зробити з них щось зовсім нове. Так і з’явився перший снігохід. Трохи пізніше він створив компанію з виробництва літаків та іншої техніки, а снігоходи вони випускають і сьогодні.

2. Проста і геніальна ідея створення батута належить Джону Ніссену – 16-річному гімнасту. Цікаво, що за свою чималу історію батут майже не змінився: та сама металева рама з натягнутим посередині полотнищем.

3. Звичайна учениця середньої школи з Каліфорнії Іша Каре створила новітній акумулятор для зарядки мобільного телефону. Вони наповнюються енергією всього за 20 секунд і довго не розряджаються.

4. Більше століття тому Френк Епперсон на ніч залишив на вулиці склянку з газованою водою і трубочкою. А через 18 років у 1923 році вже дорослий Епперсен згадав про цей випадок і відкрив магазин, що спеціалізується на торгівлі замороженим фруктовим льодом.

5. Утім, школярі винаходять не тільки різну смакоту і веселі штучки, вони часом займаються і серйозними дослідженнями. Наприклад, 15-річний хлопчик Джек Андрака придумав метод діагностики раку підшлункової залози, легень і яєчників на вельми ранніх стадіях. Метод у кілька разів швидший і дешевший за наявні, він дає результат через 5 хвилин.

6. А Луї Брайль у свої 15 років, а саме, в 1824 році, придумав шрифт, який дав можливість читати сліпим людям. Ним донині користуються незрячі по всій земній кулі. За основу Луї взяв шрифт для читання вночі, яким користувалися в ті часи всі військові для розшифровки.

7. Парам Джаггі здивував увесь світ, винайшов спосіб перетворювати вихлопні гази автомобілів на кисень. Цей прилад за 3 роки існування (з 2011 року) отримав всесвітнє визнання і приніс популярність своєму творцю. А суть знахідки ось у чому: у вихлопну трубу вставляється спеціальний пристрій, всередині якого  водорості, саме вони і переробляють вихлопи автотехніки на кисень.

За матеріалами mif-facts.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *