У Городні пройшов творчий конкурс серед школярів району під назвою «Напиши листа міліціонеру». 19 грудня, в День Святого Миколая переможці конкурсу отримали цінні призи з рук керівника Городнянського райвідділу УМВС підполковника міліції Дмитра Лося, під час урочистостей з нагоди Дня міліції України, які цього дня проходили в приміщенні райвідділу УМВС.

1 жовтня з ініціативи начальника Городнянського райвідділу міліції Дмитра Лося було оголошено конкурс «Напиши листа міліціонеру». В конкурсі взяли участь учні шкіл району, а підсумки підбивали якраз на Миколая.

До райвідділу надійшли зворушливі та щирі листи з дитячими малюнками, які можуть змусити і сміятися, і плакати. Приємно здивувало те, скільки добра бажають дітки у своїх маленьких творах та малюнках, і як добре розуміють труднощі міліцейської служби.

Як розповів начальник Городнянського РВ УМВС Дмитро Лось, обрати найкращі листи було досить складно, тому до роботи долучилось поважне журі зі складу ради ветеранів, представників районного відділу освіти та керівництва райвідділу внутрішніх справ. В одних посланнях діти бажали міліціонерам міцного здоров’я, менше злочинців, в інших – зверталися з проханнями та пропозиціями як краще охороняти правопорядок. Багато діток написали, що в майбутньому хочуть стати міліціонерами.

Беруть за душу прості й по-дитячому чисті рядки школярів, як, наприклад, написала учениця 4-го класу Смичинської загальноосвітньої школи Вікторія Крюк: «Я дуже рада, що ти є на світі, адже ти можеш зупинити бійку, арештувати злодія. Якщо хтось загубився чи заблукав, то ти можеш відвести його додому». Дівчина виборола третє місце в конкурсі й отримала МР3-плеєр.

Друге місце зайняв учень 4-го класу Городнянської загальноосвітньої школи № 1 Дмитро Свириденко, який вразив оригінальним оформленням роботи та звернувся до правоохоронців зі словами: «Любий міліціонере». Він поцікавився, чи володіють вони кунг-фу, карате, чи багато знають прийомів рукопашного бою? А наостанок підліток побажав: «Щоб ви всі були генералами та й вище!» Хлопчина отримав за свою творчу роботу мобільний телефон.

Перше місце виборола Тетяна Пузеєва, учениця 2-го класу Хоробицької загальноосвітньої школи, яка написала, що в нелегкий час міліція всім дуже потрібна, і побажала солдатам правопорядку сил і терпіння. Переможниця конкурсу отримала з рук керівника райвідділу Дмитра Лося планшет.

Дітлахи сфотографувалися на пам’ять про цікавий і захопливий захід із головним міліціонером Городнянщини.

 СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу