«Розвиток та збереження структури масового спорту – один із пріоритетів роботи Міністерства молоді та спорту. Ми бачимо, що масовий спорт в Україні, зокрема на рівні районів і селищ, тримається завдяки ентузіазму тренерів, учителів та небайдужих меценатів», – про це заявив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час візиту до ДЮСШ у місті Тетіїві, де 23 грудня відбулось виїзне засідання колегії міністерства, присвячене розвитку масового спорту в Україні. Мінмолодьспорту повідомляє про це на своєму сайті.

Під час візиту до Тетіїва Ігор Жданов відвідав міську ДЮСШ, що спеціалізується на біатлоні та лижних гонках, де займаються діти з Тетіїва та сіл району. Міністр подякував викладачам і тренерам школи за ефективну роботу. «Зважаючи на непросту економічну ситуацію в країні, міністерство робитиме все можливе, аби підтримувати роботу ДЮСШ, зокрема в районних центрах та невеликих містах. Адже саме зайняття в спортивних секціях і здоровий спосіб життя є альтернативою вулиці для наших дітей», – наголосив Ігор Жданов під час спілкування.

Міністр зазначив, що, попри ймовірне скорочення бюджетних коштів на фінансування спортивної сфери, міністерство працюватиме над тим, щоб зберегти кошти, спрямовані саме на підтримку ДЮСШ.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *