Ніщо так не об’єднує людей як спільне добротворення і бажання зробити щасливішим того, хто потребує допомоги.

Щороку колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини ініціює та долучається до благодійних акцій, присвячених Дню святого Миколая. Цьогоріч вони стали особливими.
Упродовж минулого тижня у виші працювала приймальня Святого Миколая. Студентська молодь усіх факультетів, викладачі університету, а також жителі міста Умань активно долучилися до збору гуманітарної допомоги. Зібрані одяг, солодощі, фрукти, іграшки, канцтовари уже знайшли своїх господарів, серед яких діти із малозабезпечених сімей, біженці й переселенці із Луганщини та Донеччини.
Активну участь у благодійній акції на допомогу воїнам АТО взяли студенти факультету дошкільної та корекційної освіти. На підтримку українських військових відгукнулися й батьки студентів, студрада і викладацький колектив. Зібрані на факультеті теплі речі та продукти харчування передали до волонтерського центру «Разом», обговоривши також черговий етап гуманітарної допомоги.
Під гаслом «Сьогодні ви допоможете їм, завтра вони допоможуть вам!» збирали речі, продукти та ліки для солдат-учасників АТО на економічному факультеті. Майбутні економісти відзняли соціальні відеоролики, в яких намагалися привернути увагу студентства до ситуації на сході України. На їх перегляд запросили представників усіх курсів. Пам’ять загиблих молодь вшанувала хвилиною мовчання.
Чимало охочих долучилося до благодійної акції, що діяла впродовж тижня на історичному факультеті. У щемливих листах студенти дякували нашим воїнам за їхню мужність, витривалість, силу волі й бажали їм якнайшвидшого повернення додому живими.
Особливим та по-дитячому щирим було свято Добра, що відбулося 19 грудня для дітей, батьки яких перебувають у зоні АТО або загинули, захищаючи нашу країну. Прихід святого Миколая та його щедрі дарунки стали для них промінчиком добра і світла. Цікаву новорічну казку, підготовлену ляльковим театром факультету дошкільної та корекційної освіти, маленькі глядачі зустріли із захопленням та щирими оплесками. Кожна запрошена на свято дитина одержала подарунок.
Дружня університетська родина у ці передріздвяні дні стала вірним помічником святого Миколая з надією, щоб ніколи в дитячих очах не було ні смутку, ні горя, а лише яскраві вогники простої дитячої радості, щоб кожен український солдат відчув, що він потрібен своїй Батьківщині і його з нетерпінням чекають удома.

За матеріалами відділу зв’язків з громадськістю УДПУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу