Днями в головній конференц-залі Житомирського державного університету імені Івана Франка з нагоди Міжнародного дня волонтера та дня Добротворця Миколая підбили підсумки волонтерської роботи та відзначили 27 найактивніших волонтерів.

«В університеті давно існують волонтерські загони. Ваша рука допомоги завжди відчувалася. Нинішній рік став випробуванням для нас. Волонтер – це людина великого серця,  яка може може відчути чуже страждання і біль та сприймати їх як свої. Прекрасно, що в нашому університеті є студенти, які мають велике серце та щиру душу. Особливо це проявилося сьогодні, коли на сході України відбуваються бойові дії. Армія опинилася в скрутному становищі, тому часто самі лише волонтери рятують ситуацію», – зазначив ректор університету Петро Саух.

Про всі проекти, до яких долучилися студенти ЖДУ імені Івана Франка, стисло прозвітувала заступник голови студбратства університету Дар’я Онищук. За її словами, в університеті проведено низку заходів із метою допомогти бійцям, які беруть участь в АТО.  Зокрема студенти-франківці активно долучалися до збору коштів на потреби української армії, купували далекоміри і білизну, теплі речі, ковдри, ліки, солодощі, холодильники для Житомирського військового шпиталю, допомагали з прибиранням працівникам цього медичного закладу, готували для поранених вареники та провідували їх. Крім того, франківці-волонтери регулярно відвідували дитячі будинки.

А керівник групи волонтерів Студентської соціальної служби для молоді (СССМ) університету Інна Палько розповіла про акції, які влаштовували протягом останніх чотирьох місяців поточного року. Кошти, зібрані під час благодійного аукціону, вистав університетського театру «Життя» і ярмарок, були витрачені на придбання водонагрівача для Коростенського хоспісу Святої Олени, бойлера й холодильника для тубвідділення Житомирського військового шпиталю, а також на життєво необхідні речі та різдвяні подарунки учасникам АТО.

Ректор університету Петро Саух за активну участь у волонтерському русі, проявлене милосердя, самопожертву, уміння розділити чужий біль, безкорисливу допомогу тим, хто її потребує, вручив відзнаки, бейсболки та хустинки з символікою університету 20 найактивнішим студентам-волонтерам. Ще для семи франківців-добротворців  – учасників волонтерського проекту «Янголятко» – були передані подяки від Житомирської міської ради. Також ректор ЖДУ імені Івана Франка повідомив, що батькам відзначених студентів буде надіслано листи-подяки за достойне виховання дітей.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *