На новорічне дійство «Як козаки Новий рік рятували» та святкову виставу в рамках благодійної акції з нагоди новорічно-різдвяних свят правоохоронці разом із творчим колективом Тернопільського драматичного театру запросили вихованців реабілітаційних центрів, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Така інформація з’явилась на сайті МВС України.

– Таку акцію ми проводимо щороку, – каже заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС України в Тернопільській області Ігор Шинкар. – Діткам дарують подарунки, вони зустрічаються з Дідом Морозом і Снігуронькою. Малеча задоволена. Напередодні Нового року хочеться побажати, щоб вони були здорові, щасливі, гарно вчилися в школі і щоб над ними завжди було мирне небо.

– Діти, які виховуються в дитячих будинках, потребують максимальної уваги і не лише напередодні свят, – каже голова благодійного фонду “Майбутнє сиріт” Андрій Назаренко. – Дітлахи від самого початку повинні відчувати любов та піклування, їх треба вчити бути сильними і самостійними.

За словами Андрія Назаренка, сьогодні в області є 226 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 116 мешкають у сиротинцях.

– Ми вчимо дітей бути самостійними і адаптованими до реалій дорослого життя.

Веселим та цікавим було свято для усіх, хто завітав до драматичного театру. Дід Мороз та Снігуронька, а також казкові герої запросили діток на перегляд новорічної вистави “Каченя Пушок та задеркуватий півень”.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу