20 – 21 грудня 2014 року у Львові відбулося обласне тренінгове навчання «Вишкіл для лідерів Львівщини». У тренінговому курсі взяли участь 50 молодих осіб із різних районів Львівщини. Були представлені делегації з Буського, Золочівського, Сколівського, Стрийського, Радехівського районів та міста Львова. Організатором заходу виступило управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, повідомляє сайт Мінмолодьспорту.

Мета такої зустрічі – активізувати молодих людей до громадської активності та діяльності в громадських організаціях, зміцнити їхній лідерський потенціал, навчити керувати проектами, виступати публічно і самопрезентуватися.

Упродовж першого навчального дня навчання молодь вчилася інтегрувати між собою, відкривати і допомагати розвинути лідерський потенціал, готувати проектні завдання та прищеплювати розуміння актуальності бути свідомим і активним громадянином суспільства. Навчальні модулі другого дня передбачали блоки, що стосуються особистісного розвитку, публічних виступів, управління і мотивування команди, презентації тощо.

«Це був дуже насичений курс. Я не вірила, що за два дні можна навчитись стільки корисних речей. Обіцяла тренерам, що буду застосовувати всі навички в щоденному житті. Дякую вам. Я вас не підведу», – поділилась враженнями учасниця «Вишколу лідерів Львівщини» Марта Журавська.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *