Профспілковий комітет студентів КНТУ разом зі студентами групи МЕ-14 організував благодійну акцію «Святий Миколай іде до сиріт», створивши святковий настрій вихованцям дитячого будинку «Барвінок» та Кіровоградському центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

У дошкільному навчальному закладі Кіровоградської міської ради № 1 «Барвінок» виховується 18 дітей-сиріт, у центрі соціально-психологічної реабілітації – 50 дітей віком від 3 до 18 років. Це діти, які за різних обставин втратили рідних або залишили свої родини, а також діти, які зазнали насильства з боку однолітків чи дорослих, перенесли важкі психологічні травми.

Акція «Святий Миколай іде до сиріт» має звернути увагу громадськості на важливість доброчинності та створити на День святого Миколая святкову атмосферу дітям, позбавленим батьківського піклування. Студенти облаштували в холі університету пункти прийому подарунків, і протягом двох тижнів збирали для дітей-сиріт солодощі, книжки, фарби, олівці, зошити, іграшки тощо. Спільними зусиллями вдалося зібрати близько 60 м’яких іграшок і ляльок, сім коробок пазлів, понад 60 книг і розмальовок, 27 пар шкарпеток, багато канцтоварів, продуктів, 10 квитків на льодовий каток, а також 1900 грн., на які було придбано по одному ящику бананів, яблук, мандаринів.

На День святого Миколая представники Студпрофкому КНТУ та студенти групи МЕ-14 передали частину подарунків до центру соціально-психологічної реабілітації дітей, а 21-го грудня студенти університету запросили вихованців дитячого дому «Барвінок» покататися на льодовому катку «Слайз».

«Діти-сироти знають справжній смак життя, вони вміють цінувати навіть дрібниці, а в їхніх очах, сповнених недитячої мудрості, криється величезна любов, якої вистачить на всіх, – каже представник Студпрофкому Олена Щербакова. – Ми відчули на собі їхню приязнь, а гостинність та прагнення спілкуватись цих дітей дуже нас вразили. Їхня сім’я – це кожен, хто живе в сиротинці, «братики і сестрички», але вони знають, що таке дружба, вірність, допомога: старші дбають про менших, молодші, в свою чергу, щосили намагаються віддячити. Ось у кого треба нам всім вчитися!»

Профспілковий комітет студентів КНТУ щиро вдячний усім небайдужим, хто долучився до доброї справи та допоміг подарувати дітям свято.

Студпрофком КНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу