У Миколаєві 22 – 23 грудня 2014 року відбувся відбірковий (заочний) етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015».

Протягом двох днів у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти динамічно та напружено працювали члени фахових журі із номінацій: «Українська мова та література», «Хімія», «Образотворче мистецтво», «Правознавство»: оцінили блоги учителів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області, які стали переможцями І (районного (міського) туру конкурсу та заявили на участь у ІІ (обласному) турі; визначили рівень інформаційної компетентності педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів області щодо створення, наповнення контентом і практичного застосування блогів учителя в навчально-виховному процесі; ознайомилися з новими технологіями, методиками й авторськими напрацюваннями вчителів, що вони продемонстрували на «Майстер-класі», безпосередніми учасниками якого були конкурсанти І (районного (міського) туру, а відео майстер-класів було розміщено на You Tube або іншому відеохостингу.

Уперше конкурсне випробування «Тестування з фахової майстерності» проходило в режимі онлайн, а саме: на базі програмного комплексу «Moodle» у формі самостійного діалогу учасника з комп’ютером. В основу концепції тестування покладено принцип забезпечення умов для неупередженого, стандартизованого, уніфікованого, справедливого оцінювання. Кожен учасник тестування отримав можливість виконати стандартизований тест в однакових умовах із однаковими підходами до визначення результату. На його виконання відводилося 40 хвилин. У тесті використовувалися такі формати тестових завдань, як: із вибором однієї правильної відповіді; завдання на відповідність чи послідовність; завдання з короткою чи розгорнутою відповіддю. Учасник міг набрати 100 балів максимально. Результати комп’ютерного тестування було представлено у вигляді оцінки, що автоматично формується і фіксується у програмному комплексі «Moodle».

У ці дні підтримували та хвилювалися за своїх конкурсантів їхні наставники, колеги, учні, родини. Усіх цікавило запитання: «Хто ж пройде в очний етап і продовжить змагання на звання найкращого вчителя Миколаївщини, а надалі – й України»?

І ось хвилююча мить… Фахове журі в кожній із номінацій відібрало 50 % від загальної кількості учасників і підбило підсумки відбіркового (заочного) етапу конкурсу.

Вітаємо учасників, які пройшли в очний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», що відбудеться 26 – 28 січня 2015 року!

За інформацією МОІППО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу