Напередодні улюблених і довгоочікуваних дитячих свят Нового року та Різдва Христового, співробітники Головного управління ДСНС України у Луганській області зустрілись  з школярами Северодонецького навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа-колегіум» Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Рятувальники Луганщини під час зустрічі з дітьми озвучили дві теми: «Правила пожежної безпеки під час встановлення новорічної ялинки» та «Правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів». Наприкінці заходу співробітники Головного управління подарували педагогічному складу шкільного закладу сувенірну продукцію – зошити про правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, розроблені Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі, також діти подивились мультфільм «Невеселі петарди».

Із цікавістю, великим захопленням та емоційним настроєм діти сприйняли цей урок-виступ профілактичного характеру. Вони опанували низку розглянутих питань і залишились задоволені зустріччю.

ГУ ДСНС України у Луганській області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу