Днями викладачі ЖДУ імені Івана Франка взяли активну участь у семінарі з актуальних питань медіаправа для викладачів факультетів журналістики та в семінарі «Книга – зброя: актуальні проблеми видавничої діяльності в Україні».

Викладачі кафедри видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології Андрій Близнюк, Тетяна Безверха, Людмила Давидова, Наталіна Зелінська та Олена Свінціцька працюють над самовдосконаленням навіть у вихідні та свята – їздять до столиці на міжнародні семінари. За їхніми словами, роблять вони це для того, аби передати студентам на заняттях якомога більше актуальної та цікавої інформації.

1s (1)Зокрема, цікавим для викладачів, які працюють з майбутніми видавцями, редакторами та журналістами, став семінар з актуальних питань медіаправа для викладачів факультетів журналістики. Проводив освітній захід Інститут Медіа Права за підтримки Шведського уряду. Під час семінару викладачі ЖДУ імені Івана Франка слухали директора Інституту Медіа Права Тараса Шевченка, редактора Громадського ТБ Марію Насонову, журналіста Сергій Андрушка, юристів Інституту Медіа Права Ігора Розкладая і Віту Володовську, виконавчого директора Інституту Масової Інформації Оксану Романюк, а також юриста Інституту розвитку регіональної преси Людмилу Панкратову. А також долучалися до дискусій про засади та проблемні аспекти створення суспільного мовлення в Україні, статі законодавства про доступ до публічної інформації та їх регулювання.

А під час семінару «Книга – зброя: актуальні проблеми видавничої діяльності в Україні» викладачі разом із керівниками, менеджерами та редакторами видавничих організацій, літературними оглядачами друкованих ЗМІ і ведучими культурологічних програм телерадіокомпаній активно спілкувалися з директором департаменту видавничої справи і преси Держкомтелерадіо Олексієм Кононенком, директором Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова» Миколою Сенченком, головою Національної спілки письменників України Михайлом Сидоржевським, в. о. головного редактора газети «Літературна Україна», поетом і публіцистом Станіславом Бондаренком, генеральним директором видавництва «Українська енциклопедія» Юрієм Шаповалом, заступником завідувача літературно-видавничого відділу Національної опери України імені Т. Шевченка, художником-дизайнером Олегом Коспою та експертом Інституту інтелектуальної власності Сергієм Петренком щодо питань реалізації видавничих проектів і просування національної книги на вітчизняний і зарубіжний ринки. Організував і провів цей семінар Укртелерадіопресінститут.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *