За підсумками року мотоспортивного сезону в Україні відбулося нагородження переможців у цьому виді спорту. Серед інших був відзначений студент юридичного факультету Запорізького національного університету Володимир Тарасов, який отримав чотири чемпіонські титули.

«Цього року я став чемпіоном України 12 разів», – поділився своєю радістю Володимир. Не менше радіє він і тому, що команда Запорізької області, до складу якої він входить, посіла 1 місце в загальному заліку Чемпіонату України.

мотокрос2Мотокросом Володимир почав займатися ще в восьмирічному віці, а вже в 10 років став Чемпіоном України (в категорії мототранспорту об’ємом  двигуна 65 куб.см). У 13 років хлопець виконав норматив кандидата в майстри спорту, а за рік став майстром спорту України. Коли Володимиру було 15 років, він виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Оскільки ця категорія присвоюється з 16 років, то вперше в правилах було здійснено зміни – Володимир отримав документ на рік раніше.

До занять спортом хлопця мотивував батько, який допоміг йому знайти заняття, що приносило б синові радість, розвивало фізичну форму. А ще завдяки спорту у Володимира з’явилося багато друзів, його знають як в Україні, так і за кордоном. Окрім мотокросу, хлопець займається грою на музичних інструментах, захоплюється танцями та історією. Володимир не збирається зупинятися на досягнутому – він планує й надалі розвивати свої здібності та радувати новими перемогами рідний факультет.

 Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *