Підбито підсумки фестивалю з ігрових видів спорту серед студентів Дніпропетровщини
Нещодавно завершились змагання фестивалю з ігрових видів спорту серед студентів університетів та академій Дніпропетровської області. Змагання проводились із 12 видів програми: баскетболу, волейболу, пляжного волейболу серед чоловіків та жінок, гандболу, футболу, футзалу серед чоловіків, бадмінтону, тенісу та тенісу настільного.

У змаганнях взяли участь 106 команд із 13 вищих навчальних закладів, які за кількістю студентів денної форми навчання були поділені на 2 групи, де Дніпропетровський інститут фізичної культури і спорту у загальнокомандному заліку брав участь у змаганнях поза конкурсом.

У загальнокомандному заліку серед команд І групи перше місце вибороли студенти Національної металургійної академії України, на другому місці – студенти Національного гірничого університету, третє місце – у Дніпропетровського національного університету.

Серед команд ІІ групи на першому місці – студенти Академії митної служби України, друге місце виборола Дніпропетровська фінансова академія, третє місце посіла Дніпропетровська медична академія.

            За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу