Новий рік – найочікуваніше свято для дітей і дорослих. Зазвичай цього дня Дід Мороз і Снігуронька дарують те, про що давно мріялось.

Але ситуація сьогодення кардинально змінює погляди на це свято. Десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Тисячі дітей, які проживають в зоні АТО, не мають змоги прикрасити ялинку, отримати подарунки, сісти за святковий стіл. Учні та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів Снігурівського району вирішили відправити новорічні привітання в зону АТО. Вони написали листи, намалювали листівки, виготовили поробки та обереги, зібрали продукти, предмети гігієни, теплі речі.

Зібрані подарунки передано волонтерам Снігурівщини (Миколаївська обл.) для вручення дітям та військовослужбовцям у зоні АТО.

Один із лідерів волонтерського руху Олександр Єфремов пообіцяв привезти світлини передачі новорічних привітань і зворотні відповіді на дитячі листи, що будуть розповсюджені серед  навчальних закладів району.

     За інформацією департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА
 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу