Уже вдруге завершився масштабний Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», що проводився за ініціативи Посольства Литовської Республіки в Україні, ВМГО “Серце до серця” за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Приємно зазначити, що цього року кількість учасників усіх його етапів збільшилась – понад 530 робіт фінального етапу, повідомляє сайт Мінмолодьспорту.

Наприкінці січня – на початку лютого 2015 року на переможців і призерів конкурсу чекатиме урочисте нагородження в Посольстві Литовської Республіки в Україні.

У квітні 2015 року переможці конкурсу, які вибороли І місця, візьмуть участь у незабутній подорожі до Литовської Республіки.

І місця посіли:

Єрмакова Ксенія, учениця Запорізького багатопрофільного ліцею № 62;

Бабаянц Карина, учениця Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району Одеської області;

Шишка Валерія, учениця Спеціалізованої школи № 246 з поглибленим вивченням англійської мови Дніпровського району м. Києва;

Загоруйко Людмила, учениця Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13;

Кузькова Галина, учениця Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Харківської області;

Сивокінь Тетяна, учениця Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Полтавської області;

Кісанова Шаміра, учениця Золотоніської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської області;

Бабаянц Олександра, учениця Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району Одеської області;

Бондаренко Андрій, учень Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської області;

Яковлєва Аліна, учениця Донецького ліцею “Інтелект”;

Куруц Олександра, учениця Мукачівської спеціалізованої школи I–III ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Закарпатської області;

Палій Лідія, учениця Гвіздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Коломийського району Івано-Франківської області;

Петрунів Софія, учениця СЗШ № 68 м. Львова;

Маруженко Діана, учениця Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 78 Печерського району м. Києва;

Челнінська Вікторія, учениця Іллічівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області.

ІІ місця зайняли:

Орел Андрій, учень Черкаської гімназії № 9 імені О.М.Луценка;

Лістратова Валерія, учениця Ізюмської гімназії № 1 Харківської області;

Смаглій Мар’яна, учениця Яготинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Київської області;

Діденко Дмитро, учень Воскресенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Приазовського району Запорізької області;

Паук Олександр, учень Мукачівської спеціалізованої школи I–III ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Закарпатської області;

Чернявська Альона, учениця Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 94;

Сабов Ксенія, учениця Рокосівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хустського району Закарпатської області;

Покора Михайло, учень СЗШ № 68 м. Львова;

Гнатовський Андрій, учень 11 класу Одеської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 41;

Овчиннікова Валерія, учениця Волноваського ліцею Донецької області;

Калиниченко Юлія, учениця Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням біології Дніпропетровської області;

Коптєва Марія, учениця Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10;

Гогохія Валерія, учениця Варвинської районної гімназії Чернігівської області;

Березніцький Дмитро, учень Чотирбоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району Хмельницької області;

Бездєнєжна Дар’я, учениця Сватівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Луганської області.

ІІІ місця зайняли:

Камалова Аліна, учениця Южненської авторської М.П.Гузика експериментальної спеціалізованої ЗОШ-комплексу І-ІІІ ступенів Одеської області;

Галушка Анжеліка, учениця Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ступенів Луганської області;

Сич Карина, учениця Озерненської гімназії Житомирської області;

Соболь Катерина, учениця Володимирівського НВК Приазовського району Запорізької області;

Накорик Вікторія, учениця СЗШ І-ІІІ ступенів № 2 імені воїна-інтернаціоналіста С.В. Гаврилюка Крижопільського району Вінницької області;

Кашул Сергій, учень Чернівецького ліцею № 3 медичного профілю;

Мовсесян Кармен, учениця Київської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 78;

Горобець Вікторія, учениця НВК “Новомалинська ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ (ясла – садок)” Рівненської області;

Петренко Анна, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості Олександрівського району при Куколівському НВК Кіровоградської області;

Ухіна Ольга, ученицяПомічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Добровеличківського району Кіровоградської області;

Охрименко Валентина, учениця Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Житомирської області;

Круш Тетяна, вихованка Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації;

Паршукова Марія, учениця Киселівського НВК Чернігівського району Чернігівської області;

Затонський Всеволод, учень Навчально-виховного об’єднання № 28 м. Дніпропетровська;

Міщанин Вікторія, учениця Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Львівської області;

Шмалій Анна, учениця Подовської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новотроїцького району Херсонської області;

Глінчевська Олена, учениця Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 28;

Попович Мирослава, учениця Мукачівської спеціалізованої школи I–III ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Закарпатської області;

Сова Юлія, учениця Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1;

Білецька Валерія, учениця НВК “СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія” м. Гайсина Вінницької області;

Шмендель Марта, учениця Здолбунівської гімназії Рівненської області;

Совик Яна, учениця Кременецького ліцею імені У. Самчука Шумського району Тернопільської області.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу