29 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін і визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» (№ 1577).

«Це предмет доволі складного компромісу – перший етап оптимізації пільг», – сказав, представляючи законопроект у парламенті, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.
Усі норми щодо Закону України «Про освіту» залишаються незмінними, на цьому наголосив глава уряду. Зберігаються всі норми щодо вступу до навчальних закладів поза конкурсом. Безкоштовним харчуванням у професійно-технічних училищах забезпечуватимуться діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування, а також діти із малозабезпечених сімей.

За словами Арсенія Яценюка, під час обговорення законопроекту почалася дискусія стосовно необхідності ліквідації методичних кабінетів відділів освіти: «Прийняли таке рішення – обласним державним адміністраціям та органам місцевого самоврядування оптимізувати мережу методичних кабінетів у галузі освіти та скорочення видатків на їх утримання».

Глава уряду наголосив, що цей закон – «це не ті радикальні зміни, які ми могли провести, але це хоч би принаймні перший крок»: «Він дасть можливість рухатися в питанні оптимізації пільг».

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *