Володарями Премії Верховної Ради для найталановитіших молодих учених в галузі фундаментальних і прикладних досліджень стали Андрій Кудряшов, В’ячеслав Малашкін, Лариса Марценюк, Григорій Мозолевич. Усі вони є співробітниками Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка Всеволода Лазаряна. Над спільним проектом «Розробка методів підвищення ефективності експлуатації інфраструктури та рухомого складу залізничного транспорту в умовах реформування галузі» науковці працювали протягом п’яти років. Свою розробку автори називають наразі вкрай актуальною для вітчизняного перевізника та зазначають, що впроваджувати її необхідно одразу в усіх областях.
Проект «Розробка методів підвищення ефективності експлуатації інфраструктури та рухомого складу залізничного транспорту в умовах реформування галузі» має чотири рівні. Зокрема, перший блок присвячено загальним рекомендаціям щодо залучення бізнес-партнерів та інвесторів для спільної роботи з Укрзалізницею.

У другій частині викладено розлогий опис способів мінімізації витрат на обслуговування та відправлення вантажів у залізничних вагонах. Тут враховані також специфіка самих вантажів і маршрутів, якими їх відправляють. Загальна концепція цієї частини розробки дає можливість вираховувати оптимальне співвідношення видатків між замовником і перевізником.

Третій блок містить у собі опис програми, що дає змогу моделювати роботу залізничних станцій різного призначення та типу забудови. Завдяки комп’ютерному аналізу можна визначити, який тип станцій з її конструкціями та технічним оснащенням виходить на найвищий показник якості роботи в різних видах експлуатації. У перспективі це допоможе раціонально розподіляти кошти на ремонти та переоснащення залізничних пунктів. Четвертий розділ присвячено правилам безпеки при гальмуванні та відчепі вагонів.

             За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *