У конкурсі взяли участь 15 учасників. Теми вибору номінацій були різноманітні – поезія, гумор, проза. Діти декламували на пам’ять поезії про Україну, рідну мову, а також авторські вірші, присвячені бійцям АТО. Компетентне журі в складі голови – бібліотекаря с. Вільне Наталії Брагіної, вчителя української словесності Тетяни Горнічевої, представника батьківської громадськості Ольги Плохої та учня 11 класу, члена Ради НВК, Максима Гаврюшина дали відповідну оцінку кожному учаснику.

Із захопленням присутні слухали наймолодшу учасницю – першокласницю Надійку Плоху, яка розповідала вірш про любов до рідної Батьківщини. Цікаву гумореску «Лінь» артистично розповів учень 2 класу Володимир Дубина, а Аліса Ісаєва вразила прочитаним віршем М. Сковровської «Молитва за Україну». Анастасія Ісаєва – учениця 3 класу та Дар’я Бурдейна – учениця 4 класу при декламуванні від щирого серця виражали повагу воїнам АТО за те, що вони захищають рідну землю і бажали швидкого повернення в рідні оселі. Віталіна Чекерес, учениця 4 класу, на «відмінно» продекламувала вірш М. Вінграновського «Грім».

Учениця 7 класу Юлія Шерстньова на одному подиху розповіла вірш С. Чернілевського «У жовтневому палаці», а Олена Третяк відзначилась в прозі, прочитавши уривок з твору М. Стельмаха «Гуси-лебеді».

Переможців чекає попереду участь у ІІ турі конкурсу, що відбудеться під час зимових канікул у Центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді міста Перещепино. А також діти матимуть змогу зустрітися та поспілкуватися з ровесниками – юними декламаторами Новомосковського району – і побувають в гостях у героїв Новорічної зимової казки.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *