Нещодавно голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник завітав до Харкова. Упродовж двох днів Михайло Мельник знайомився із фізкультурно-спортивною базою харківських освітянських навчальних закладів, зустрічався з працівниками обласного відділення Комітету, студентами, школярами, тренерами провідних харківських вищих навчальних закладів.

Зокрема, відвідав провідний вищий навчальний заклад Слобожанщини ? Харківську державну академію фізичної культури. Ректор академії Олександр Ажиппо ознайомив столичного гостя із спортивною базою цього престижного навчального закладу.

Потім відбулася зустріч зі спортсменами і студентським активом академії. Були вручені спеціальні відзнаки найкращим спортсменам-студентам і передані щиросердні вітання від міністра освіти і науки Сергія Квіта. Упродовж години тривала імпровізована прес-конференція. Михайло Григорович відповідав на найрізноманітніші запитання студентів. Учасники зустрічі обговорили найактуальніші проблеми студентського життя, підготовки до різноманітних всеукраїнських та міжнародних змагань, підготовки юнаків і дівчат до захисту рідної Вітчизни.

Приємно відзначити і той факт, що на зимовій Універсіаді-2015, яка вже стартує наприкінці січня-2015, готові захищати спортивну честь Української держави майже двадцять вихованців академії, а це половина збірної України. Отже, керівництво академії на чолі з ректором Олександром Ажиппо на правильному шляху щодо підготовки висококласних спортсменів.

«З цієї зустрічі з харківськими студентами зробив для себе висновок: треба більше довіряти нашій талановитій молоді у повсякденній роботі. Вважаю, що слід починати з нашого Комітету та обласних відділень. Тому найближчим часом розпочнемо роботу щодо омолодження керівного складу, залучення справжніх фахівців фізкультурно-спортивної  галузі, а не шукачів фінансових схем відмивання державних коштів. Сьогодні, як ніколи, ми повинні згуртуватися навколо важливої ідеї – захистити Україну від фашистсько-путінської Росії та розвивати проєвропейську державу. А це здатні робити тільки справжні патріотично налаштовані професіонали», – зазначив Михайло Мельник.

За інформацією прес-служби Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *