На початку 2013 року книжки в Україні можуть подорожчати вдвічі -В українських книгарнях з січня 2013 року книжки можуть подорожчати вдвічі, вважає президент Форуму видавців Олександра Коваль. Такі зміни відбудуться після впровадження поправок до Податкового Кодексу, ініційованих Міністерством фінансів та Державною податковою службою.

“Не дивуйтеся, якщо 2 січня ви прийдете в книгарню і побачите, що книжка, яку ви хотіли прочитати, коштує рівно вдвічі дорожче, ніж 30 грудня”, – попереджає Олександра Коваль.

Ураховуючи те, що за даними Асоціації українських видавців середньостатистичний українець у 2011 році витратив на книжки 20 грн, а після подорожчання книжка замість теперішніх середніх 72 грн вартуватиме 130 – 150 грн, такі зміни можуть викликати значне скорочення українського книговидавничого ринку.

“Неминучий крах малих видавництв, саме тих, що видають наших улюблених українських письменників, елітарну гуманітарну літературу і недорогі книжки для дітей, скорочення асортименту і закриття малих книгарень”, – передбачає Олександра Коваль.

За матеріалами life.pravda.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *