Зимовий відпочинок триває для учнів Вільногірська, Новомосковська, Орджонікідзе, Синельникового, а також Верхньодніпровського та Межівського районів. Загалом на канікулах перебуває понад 21 тис. дітей. Водночас другий навчальний семестр сьогодні розпочали понад 260 тис. школярів області.
Школярі Верхньодніпровського району вийдуть на навчання 14 січня. У Вільногірську та Межівському районі канікули триватимуть до 16 січня. Майже через тиждень, 18 січня, другий семестр розпочнеться у Новомосковську та Орджонікідзе. Найтриваліші зимові канікули цьогоріч у школярів м. Синельникового – вони відпочиватимуть до 25 січня.

Рішення про перенесення термінів зимових канікул приймала місцева влада. Про графіки відпрацювань учні та їхні батьки зможуть дізнатися у своїх навчальних закладах.

А в деяких містах і районах області учні розпочали навчання раніше запланованих термінів. Зокрема, для школярів Царичанського району канікули завершились ще 4 січня, для учнів Солонянського та Широківського районів навчальний процес розпочався вже 9 січня.

За інформацією департаменту освіти і науки
Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу