Багаторічна співпраця між відділами освіти Сколівського району Львівської області та Куйбишівського району Запорізької області дала позитивні результати, і на початку 2015 року 20 дітей із Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Куйбишівського району відвідали мальовничі Карпати.

Їх тепло прийняла Сколівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. Школярі із Запоріжжя мали змогу познайомитись із особливостями гірського містечка Сколе, ознайомитися із історією його виникнення та архітектурою палацу барона Гределя. Вони також відвідали гірськолижний відпочинково-туристичний комплекс «Плай» у с. Плав’є, де покатались на лижах і санчатах. Юні гості ознайомилися із свят-вечірніми традиціями Галичини, відвідали старовинне місто Мукачеве та його перлину – Мукачівський замок.

Перед від’їздом додому, 7 січня, делегація із Олексіївки побувала на екскурсії в місті Лева.

Дитяча благодійна організація «Джерело надії» вже не вперше привозить на Сколівщину дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей.

Цьогоріч керівник організації Тетяна Сіліна акцентувала свою увагу на дітях із зони бойових дій на сході України. Її зусиллями понад 40 дітей із Луганської та Донецької областей прибули до НВК «СЗШ – ліцей» с. Козьови Сколівського району. Під час перебування на Сколівщині діти відвідали фортецю «Тустань» та однойменний історико-краєзнавчий музей, Кам’янецький водоспад, місто Сколе, гірськолижний відпочинково-туристичний комплекс «Плай» та етнографічний музей, розташований на його території.

Колектив школи радо прийняв юних гостей зі сходу. Дирекція школи та відділ освіти сприяли у виділенні автотранспорту та організації екскурсії.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу