Протягом 2014 року, за даними Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації, створено 6 нових прийомних сімей та відкрито 5 дитячих будинків сімейного типу, до яких влаштовано 47 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, повідомляє сайт КМДА.

Також усиновлено 101 дитину-сироту, з них громадянами України – 85 дітей, іноземними громадянами – 16 дітей.

З ініціативи Служби у справах дітей із місцевого бюджету за програмою «Турбота» в столиці запроваджено виплати додаткової фінансової допомоги дітям-інвалідам, які виховуються в сім’ях опікунів, прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу.

Треба зазначити, що протягом минулого року успішно реалізовувався експеримент з упровадження нової форми соціальної роботи – патронату над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

У 2014 році на повну потужність почав працювати Центр соціально-психологічної реабілітації дітей на вул. Полярній, 7-В.

У співпраці з Благодійною організацією «Додому», Службою у справах дітей відкрито відділення соціальної адаптації, соціалізації та підготовки до самостійного життя дітей при Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 на просп. Маяковського, 28-В. Відділення розраховане на 10 хлопчиків, які проживають в окремому приміщенні, що обладнане як звичайна квартира. Тут діти навчаються самостійно вести побут, готувати їжу, прибирати, прати, планувати бюджет тощо.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу