Учора  в Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч із представниками Міністерства національної освіти Республіки Польща.

У зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генріх Літвін, перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, віце-міністр Міністерства закордонних справ Республіки Польща Конрад Павлік, віце-міністр національної освіти Польщі Ева Дудек.

Інна Совсун подякувала представникам польської делегації за співпрацю у сфері освіти та підкреслила важливість програми «Польський Еразмус для України». Перший заступник міністра зазначила, що подібний досвід є надзвичайно цінним у процесі навчання українських студентів.

Віце-міністр Міністерства закордонних справ Польщі Конрад Павлік наголосив, що співпраця з Україною, стратегічним партнером Польщі та європейською країною, має велике значення. А також, що у Польщі навчаються 45 % іноземних студентів, серед яких є й українці.

Під час зустрічі сторони розглянули напрями подальшої спільної діяльності. Зокрема, обговорено питання обміну досвідом польських вчителів і вихователів з українськими колегами. Вже найближчим часом польські педагоги  приїдуть до України.

Сторони в робочому порядку обговорили положення майбутньої угоди між Україною та Польською Республікою в галузі освіти, а також декларацію про створення Ради обміну молоді між Україною та Польщею. Під час зустрічі також обговорено візит до України прем’єр-міністра Республіки Польща Єви Копач, запланований на 19 січня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу