На цьому наголосив Ігор Жданов, міністр молоді та спорту України. Крім того, він розповів про нову схему фінансування дитячих спортивних шкіл:

“Із Міністерством фінансів України працюємо над механізмом, за яким гроші, виділені на розвиток та утримання ДЮСШ, доходять саме до них. На колегії Мінмолодьспорту, що відбулась 23 грудня минулого року, я попередив начальників профільних обласних управлінь: пильнуйте за розподілом цих коштів. Зрозуміло, що керівники областей самостійно вирішують, куди розподілити бюджет, на ремонт дороги чи лікарні, та є ризик, що фінансування, виділене саме на ДЮСШ, не дійде до них в повному обсязі. Я наполягатиму на тому, щоб кошти, спрямовані на фінансування масового спорту, доходили до нього”, – зауважив Ігор Жданов під час online-конференції на порталі Xsport.

Він також нагадав про те, що Міністерство в 2015 році проведе аудит ДЮСШ, адже серед понад 1 500 шкіл не всі працюють ефективно.

“Ми повинні зберегти найкращі за результатами, й ефективно організувати роботу інших, об’єднувати кілька напівпрацюючих в одну потужну. На мою думку, в кожному районі України має працювати хоча б одна ДЮСШ, щоб діти мали змогу долучитися до спорту і здорового способу життя”, – зазначив Ігор Жданов.

За матеріалами сайту Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу