Про це повідомив директор Тернопільського департаменту охорони здоров’я Володимир Курило під час засідання робочої групи з розробки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини на 2015 рік.  Про це йдеться на сайті МОЗ України.

Володимир Курило наголосив на важливості формування оптимальної мережі лікувально-профілактичних закладів. Також він акцентував, що «актуальним для області залишається питання забезпечення медичних закладів сучасною діагностичною апаратурою».

«Цього року плануємо завершення реконструкції Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» та завершення капітального ремонту реанімаційного відділення у Тернопільській обласній дитячій лікарні», – наголосив Володимир Курило та зазначив, що зниження показників материнської та дитячої смертності є пріоритетним у роботі департаменту охорони здоров’я в 2015 році.

Під час засідання робочої групи також було повідомлено, що впродовж 2015 року планується будівництво та реконструкція 33 об’єктів соціальної та житлово-комунальної сфери загальною (залишковою) вартістю 125 млн гривень, із них – 119,5 млн гривень із коштів державного бюджету. Зокрема, планується реалізувати шість проектів у галузі охорони здоров’я.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу